تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

ضمانت شستشوی مجدد | سوال های متداول

آیا قالیشویی مویدی ضمانت شستشوی مجدد فرش را دارد یا خیر؟

قالیشویی مویدی این اطمینان خاطر را به مشتریان عزیز، بابت انتخاب صحیح خدمات گارانتی دار قالیشویی، قبل از ثبت سفارش جمع میگردد. چرا که در قالیشویی مویدی این تضمین به مشتری به صورت شفاهی ارائه میشود که هرگونه ایرادی در سفارش آنها وجود داشته باشد، حتی پس از تحویل فرش به مدت یک هفته، 7 روز پس از تحویل سفارش، در صورت عدم رضایت مشتری، سفارش مجدد و بصورت رایگان به قالیشویی ارجاع داده خواهد شد. همچنین شما مشتریان عزیز میتوانید وجه سفارش خود را هنگام تحویل سفارش و بعد از تایید خودتان پرداخت کنید.

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی در اصفهان با شماره تماس ۴۰۸۰-۰۳۱ آماده دریافت سفارشات فرش شویی، موکت شویی و مبل شویی شما همشهریان عزیز می باشد. موکت و فرش در کارخانه قالیشویی مویدی، بعد از انجام مراحل کارشناسی، به صورت حساب شده و اعلاشویی شستشو میگردند، همچنین بهتر است بدانید که مراحل شستشو در قالیشویی مویدی در اصفهان با استفاده از بهترین مواد شوینده و توسط استادشور خبره انجام می گردد، و سپس بعد از خشک شدن و تایید نهایی کیفیت و همچنین سالم بودن فرش، به صورت لوله شده و داخل کاور پلاستیکی درب منزل مشتری تحویل داده می شود.

قالیشویی فنی-مکانیزه مویدی واقع در مرکز شهر اصفهان، با در اختیار داشتن نیرویی کارآمد و سابقه ای نزدیک به دو دهه، انواع مختلف خدمات را در سرتاسر سطح اصفهان به همشهریان عزیز ارائه مینماید. شما مشتریان عزیز با داشتن فاکتور رسمی و ضمانت نامه سلامت سفارش، میتوانید فرش، موکت، و انوع مبلمان خود را به آن بسپارید. علاوه بر این، در این مرکز، کلیه خدمات بصورت تخصصی و بر اساس نوع و جنس فرش انجام شده و از باکیفیت ترین شوینده ها جهت شستوشو استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی