تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

بهترین زمان قالیشویی در سال چه زمانی است؟

بهترین زمان شستشوی فرش

یکی از دغدغه‌های مشتریان برای شستشوی فرش این بوده است که مناسب ترین زمان قالیشویی در سال چه زمانی است؟ شستن فرش در منزل براحتی انجام نمیشود. بویژه اگر در خانه‌ های آپارتمانی زندگی میکنید، شاید کمتر کسی شرایط شستن فرش در آپارتمان داشته باشد. کمبود آب و نبود فضا و امکانات و از همه مهمتر، جایی که بتوان فرش را خشک کرد؛ باعث شده است که بیشتر افراد، شستشوی فرش خود را به قالیشویی واگذار کنند. از عوامل مهمی که بر کیفیت شستشوی فرش تاثیر گذار است، زمان مناسب برای شستن فرش است. شما باید برای اینکه فرش‌هایتان باکیفیت شسته شوند و دچار پوسیدگی نشوند به زمان شستشوی فرش در سال توجه کنید. فرشی که شسته می‌شود باید سریع خشک شود تا دچار پوسیدگی و آسیب نشود. در فصل‌هایی که برودت هوا رخ می‌هد و بارندگی زیاد است، پرسوه خشک‌ شدن فرش‌ها بیشتر طول خواهد کشید.

شستشوی کامل فرش با شوینده های استاندارد و کاملاً خنثی در قالیشویی مویدی انجام می شود، زیرا موادهای اسیدی یا قلیایی به فرش آسیب می رسانند. شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در اصفهان به روش سنتی و مکانیزه تحت نظر استادکاران خبره انجام می شود. و بهترین زمان شستشوی فرش برای سال جدید همیشه 4 ماه آخر سال می باشد.

خدمات قالیشویی مویدی در اصفهان

اطلاعات بیشتر

با نگاه کردن به فرش و بررسی میزان تمیز بودن یا آن، میتوان متوجه شد که فرش نیاز به شستن دارد یا نه. البته باید توجه داشته باشید که شستن زیاد فرش هم میتواند باعث شل شدن بافت‌های فرش بشود.
همچنین همه با توجه به رنگ و روی قالی میزان کثیفی آن را می سنجند که در صورتی که شاید ظاهر فرش یکدست و تمیز به نظر برسد ولی باطن آن میگوید که اینجا محل تجمع باکتری‌ها یا حشرات کوچک می باشد و هر چه سریعتر (برای حفظ سلامتی خود و عزیزانتان) آن را به قالیشویی معتبر بسپارید. شما با در نظر گرفتن عواملی که ذکر شد می توانید خودتان به تصمیم نهایی را بگیرید که بهترین زمان سپردن فرش به یک قالیشویی معتبر کی و چه زمانی می باشد.
قالیشویی مویدی ، بهترین قالیشویی در اصفهان سالانه به بیش از ۴۰۰۰ خانوار در اصفهان خدمات رسانی می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی