تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

نواحی سرویس دهی قالیشویی مویدی

شستشوی فرش با قیمت ارزان در شهر اصفهان | شستشوی تخصصی فرش در اصفهان

قالیشویی مویدی در خدمت شما مشتریان عزیز است تا تجربه‌ ای خوب و مطمئن از شستشوی فرش، موکت و سرویس مبلمان خود داشته باشید. قالیشویی مویدی دارای تجربه‌ایی 40 ساله موفق در این زمینه کار خدماتی می باشد. به شما اطمینان را می‌دهیم که از خدمات دریافتی قالیشویی مویدی رضایت کامل را داشته باشید. ما با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و درجه یک ایرانی و خارجی و با بهره گیری از دستگاه‌ها و تجهیزات شستشوی مدرن ایتالیایی که دارای دقت و حساسیت بالا در انجام کار به بهترین شکل ممکن هستند، به دنبال آن هستیم که رضایت مشتریان خود را جلب نمائیم. صداقت و شفافیت در ارائه خدمات، سرلوحه کار این قالیشویی است!

مناطق قابل سرویس قالیشویی مویدی

سرویس های حمل بار قالیشویی مویدی از شرق به غرب اصفهان و از شمال به جنوب اصفهان در طول هفته از شنبه تا پنجشنبه در سطح شهر آماده دریافت فالی های مشتریان عزیز می باشند. فقط کافیست با شماره 4 رقمی 4080 با پیش شماره شهر اصفهان تماس گرفته و سفارش قالیشویی خود را ذکر کنید.

قالی شویی در خواجو   قالی شویی خیابان پروین   قالی شویی خیابان وحید   قالی شویی سه راه سیمین   قالی شویی احمد آباد   قالی شویی میرزاطاهر   قالی شویی هفدست   قالی شویی خیابان نظر   قالی شویی بزرگمهر   قالی شویی دروازه شیراز   قالی شویی شیخ صدوق   قالی شویی خانه اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی