تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

چگونگی شستشوی تشک خوشخواب

چرا باید تشک خوشخواب را بشوییم؟

در این نوشته سعی بر آموزش صحیح شستشوی تشک خوشخواب در منزل پرداخته شده است. البته ناگفته نیست که اصولا شستشوی تشک خوشخواب با آب کار صحیحی نمی باشد و سبب لکه و پوسیدگی تشک نیز میگردد. پیشنهاد میشود جهت شستشوی تشک های تخت خود از خدمات قالیشویی مویدی در این زمینه بهره بگیرید.

همه‌ی ما بعد از کار و فعالیت روزانه، گرد و غباری را که در طول روز روی لباس‌هایمان نشسته است را به رختخواب میبریم. به همین دلیل پتو، تشک خوشخواب و روبالشتی ما کثیف میشود و رنگ آن تغییر می‌کند. مثلا اگر موی سر انسان چرب باشد، ممکن روبالشتی به مرور زمان زرد شود. همچنین در طول خواب عرق می‌کنیم که باعث می‌شود تشک و پتو بیشتر کثیف شود.

شستشوی تشک ها امری ضروری می باشد، چرا که ممکن است در داخل تشک حشرات ریزی مانند ساس وجود داشته باشند این حشرات موذی در هنگام خواب از خون گرم انسان تغذیه می کنند. اگر بر روی تشک خود لکه های قهوه ای رنگ کوچک کوچک دارید احتمال زیاد در داخل تشک ساس وجود دارد.

بهترین قالیشویی اصـفهــــان

قالیشویی مویدی   :  ۰۳۱۳۲۲۵۲۵۵۵ | ۰۳۱۴۰۸۰
قالیشویی تر و تمیز   :  ۰۳۱۳۵۳۵۳۵۳۵ | ۰۹۱۳۳۱۵۹۵۲۴

شوینده‌ مناسب برای شستشوی تشک خوشخواب

در واقع تمام شوینده‌های خانگی مانند مایع ظرفشویی، پودر شستشوی دستی و صابون مایع به خوبی می‌توانند خوشخواب را تمیز کنند. برای تمیز کردن تشک خوشخواب، کمی مایع ظرفشویی یا پودر دستی را داخل آب بریزید و با آن تشک را تمیز کنید.

1- یکی از در دسترین شوینده‌های خانگی مایع ظرفشویی است. وقتی چیزی روی تشک خوشخواب می‌ریزد و باعث ایجاد لکه روی تشک می‌شود، می‌توانید با استفاده از یک دستمال تمیز که چند قطره مایع ظرفشویی روی آن ریخته‌اید تشک را تمیز کنید. باید دقت داشته باشید که از دستمال خشک یا دستمالی که کمی مرطوب کرده‌اید استفاده کنید. دستمال کاملاً خیس باعث نفوذ آب به داخل فوم تشک می‌شود و آن را خراب می‌کند.

2- آب اکسیژنه یک حلال قوی و شوینده‌ی مناسب برای تشک خوشخواب است. آب اکسیژنه را باید با پور لباسشویی یا مایع ظرفشویی ترکیب کنید و سپس با فرچه یا دستمال روی قسمت‌های آلوده تشک بکشید. حتی می‌توانید از یک مسواک هم برای تمیز کردن استفاده کنید.

3- لکه برهای نانو در برندهای مختلفی تولید و روانه بازار می شوند که می توانید از لکه بر مبل و فرش برای پاک کردن رویه‌ی تشک خوشخواب نیز استفاده کنید. مقداری از محلول را روی قسمت لکه اسپری کنید، بعد از دقایقی لکه بسیار کمرنگ می شود و اگر لکه تازه و سطحی باشد بخوبی پاک می شود.

4- شامپو فرش نیز یکی از مواد شوینده خوبی است که می توانید برای شستشوی تشک خوشخواب از آن استفاده کنید.

مبل شویی مویدی خدماتی مختلفی در زمینه‌ تمیز کردن خوشخواب، مبل، موکت را ارائه می‌کند. می‌توانید تمیز کردن تشک خوشخواب را به کارکنان با تجربه‌ی این مرکز خدماتی بسپرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی