تلفن تماس : ۴۰۸۰-۰۳۱ | ۳۲۲۵۲۵۵۵-۰۳۱

شستن اورژانسی فرش در اصفهان

اگر در شهر اصفهان ساکن هستید و نیاز فوری به شستشوی فرش خود دارید فقط کافیست با شماره تلفن قالیشویی مویدی به شماره تلفن 4080-031 تماس بگیرید.

اگر فرش شما به هر دلیلی نیاز فوری به شستشو دارد، قالیشویی مویدی اصفهان بهترین گزینه در این شهر برای ثبت درخواست قالیشویی شما می باشد که بصورت تلفنی میتوانید برای ترمیم و یا شستشوی فرش خود تماس حاصل کنید. تمامی قالیشویی های سراسر شهر باید از قیمت های جدید اعلام شده پیروی کنند. اگر یک قالیشویی هزینه پایه بیشتری از مشتریان دریافت کند، متخلف شناخته میشود و تحت پیگرد قانونی قرار میگیرد.

صرفه جویی در هزینه

استفاده از دستگاه‌های مخصوص موکت‌شویی و فرش‌شویی این مزیت را دارا هستند که سرعت عمل بالا در شستشوی فرش، مدت زمان قرار گرفتن فرش در کارخانه قالیشویی را نسبت به گذشته کمتر میکند. به این ترتیب، آب کمتری نیز به هدر میرود و در هزینه‌های آن نیز صرفه‌ جویی میشود. همچنین در روش‌های غیرمکانیزه شستشوی فرش، ممکن است مجبور به چندین بار استفاده از مواد شوینده باشید تا لکه‌های فرش از بین بروند و به طور کامل تمیز شوند که در روش‌های مکانیزه در مصرف مواد شوینده نیز تا حدود زیادی صرفه‌ جویی میشود و به این ترتیب هزینه‌های شستشوی مکانیزه فرش پایین‌تر از روش‌های سنتی درنظر گرفته می شود.

✅ قالیشویی مویدی دارای دستگاه خشک کن فرش از کشور ایتالیا ✅ 

– – – – – – – – –

ارائه فاکتور رسمی

ضمانت کلیه خدمات ارائه شده

شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی

شستشوی مبلمان با به روزترین دستگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی